• rreth
 • Çfarë bëjmë ne

  Rreth nesh

  Hangzhou Bigfish Bio-tech Co, Ltd ndodhet në Parkun e Inovacionit të Talenteve të Nivelit të Lartë të Zhejiang jashtë shtetit, Hangzhou, Kinë.Me përvojë gati 20 vjeçare në zhvillimin e harduerit dhe softuerit, aplikimin e reagentëve dhe prodhimin e produkteve të instrumenteve dhe reagentëve për zbulimin e gjeneve, ekipi i Bigfish përqendrohet në diagnozën molekulare POCT dhe teknologjinë e zbulimit të gjeneve të nivelit të mesëm dhe të lartë (Digital PCR, sekuenca Nanopore, etj. ).

  Shiko me shume
  • 23+vjet
   Përkushtuar në Bio-teknologjinë molekulare
  • 5000+m2
   Objektet GMP
  • 30+
   Rrjeti i shpërndarjes në mbarë botën

  Prodhues profesional

  Shfaqja e produktit

  Shërbimi OEM/ODM

  Ekipi ynë profesional i R&D mund të ofrojë produkte të personalizuara OEM/ODM për klientët bazuar në shërbimin fleksibël dhe ekonomik.
  Klikoni për të pyetur

  Fokusohuni tek ne

  Ngjarjet

  • Big-Flight-Exhibit-at-CACLP-2021
   01

   CACLP 2020 Një shkëndijë e vetme mund të nisë një punë...

   Hangzhou Bigfish Bio-tech Co., Ltd. mori pjesë me sukses në caclp2020 E ndikuar nga COVID-19, ekspozita CACLP ka kaluar nëpër një sërë kthesash.Në Au...
  • suolue
   02

   Lulet e ngrohta pranverore CACLP 2021 vijnë tek ju

   Hangzhou Bigfish Bio-tech Co., Ltd. merr pjesë në CACLP 2021 Më 28-30 Mars 2021, Ekspozita e 18-të Ndërkombëtare e Laboratorit Ndërkombëtar të Mjekësisë dhe Instrumenteve dhe Reagentëve të Transfuzionit të Gjakut të Kinës dhe Ekspozita e parë Ch...
  • beqaria (1)
   03

   Bigfish Bio-tech Co., Ltd. mori pjesë në...

   Forumi i 10-të Ndërkombëtar për teknologjinë riprodhuese të asistuar, i sponsorizuar nga qendra e re e fertilitetit shpresë, Shoqata Mjekësore Zhejiang dhe Delta e lumit Zhejiang Yangtze...

  Bashkohu me ne

  Partner bashkëpunues

  • Partneri (1)
  • Partneri (2)
  • ge
  • 27a208d4
  • 88fd82fc
  • 833ecb16
  • vs

  Historia e kompanisë

  Hangzhou Bigfish Bio-tech Co, Ltd ndodhet në Parkun e Inovacionit të Talenteve të Nivelit të Lartë të Zhejiang jashtë shtetit, Hangzhou, Kinë.Me përvojë gati 20 vjeçare në zhvillimin e harduerit dhe softuerit, aplikimin e reagentëve dhe prodhimin e produkteve të instrumenteve dhe reagentëve për zbulimin e gjeneve, ekipi i Bigfish përqendrohet në diagnozën molekulare POCT dhe teknologjinë e zbulimit të gjeneve të nivelit të mesëm dhe të lartë (Digital PCR, sekuenca Nanopore, etj. ).